Donato Grigaliaus paskaitos ,,Rūkymo ir narkotinių medžiagų vartojimo prevencija mokyklose‘‘
2024-03-24
Donato Grigaliaus paskaitos  ,,Rūkymo ir narkotinių medžiagų vartojimo prevencija mokyklose‘‘

Kovo 19 dieną Dotnuvos pagrindinėje mokykloje vyko Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamos lektoriaus Donato Grigaliaus paskaitos, kurių metu buvo kalbama apie rūkymą, elektronines cigaretes ir kitas priklausomybes sukeliančias medžiagas. Užsiėmimai buvo skirti  5 - 10 klasių mokiniams. Šių paskaitų tikslas - paprastais gyvenimiškais pavyzdžiais parodyti elektroninių cigarečių, alkoholio, narkotinių medžiagų vartojimo daromą žalą, supažindinti su žalingų įpročių atsisakymo galimybėmis, kaip įveikti neigiamą draugų įtaką ir kaip tinkamai pasirinkti gyvenimo būdą.