2012-03-20 Žemės diena
2012-03-29
2012-03-20 Žemės diena

Kasmet, kovo 20 d. pavasario lygiadienį, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kraštuose, minima pasaulinė Žemės diena. Aukščiausioji Taryba1992 metais Žemės dieną oficialiai įteisino ir Lietuvoje. Šiemet pavasario lygiadienio akimirka -

2012 m. kovo 20 d. 7 val. 08 min.

Žemės dienos tikslas - ne tik atkreipti pasaulio visuomenės dėmesį į aplinką, klimato atšilimo keliamas problemas, neatsakingą vartojimą, bet ir skatinti kiekvieną gyventoją prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.Ši data buvo minima ir mūsų mokykloje. Pirmiausiai mokinaii savo mintis apie Žemę, jos išsaugojimą bei likimą išreiškė piešiniuose, kurie buvo eksploatuojami mokyklos pirmo aukšto foje.

Taip pat kovo mėn. 22 d. minima Vandens diena. Minint šią diena 9 klasės mokiniai,
chemijos pamokos metu atliko artezinio vandens tyrimai. Tyrimas vyko chemijos kabinete.
Pasinaudojus turimais reagentais buvo ištirtas vandens kietumas, rūgštingumas, nitratų,
nitritų kiekis,  vandens užterštumas kai kuriais sunkiaisiais metalais bei arsenu.
 Gautus rezultatus mokiniai apibendrino ir išvadas aptarė chemijos pamokų metu.
Visi mokiniai buvo  įvertinti ir paskatinti.

Mokytojas  Steponas Samalius