2013-03-15 Šimtadienis
2013-03-25
2013-03-15 Šimtadienis

Kovo 15 d. dieną mokykloje vyko dešimtokų šimtadienis. Jaunesnieji jų draugai – devintokai surengė jiems Šimtadienio šventę.
Dešimtokams buvo priminta, kad jau gana krėsti išdaigas, sprukti iš pamokų, švaistytis tartum vėjas, palydint viską vaikišku juoku. Prieš akis skaičius 100. O už jo – rūpesčiai ir nežinia. Šimtas dienų – pakankamai ilgas laiko tarpas, tačiau dešimtokui – tai paskutinės dienos mūsų mokykloje. Po šimto dienų prasidės naujas etapas, kuris bus kupinas naujų įspūdžių, savarankiškumo ir savęs ieškojimo.
Renginio pradžioje dešimtokai ir devintokai sudainavo dainą. Vėliau dešimtokams teko ir paplušėti – atlikinėti devintokų sugalvotas išradingas ir šmaikščias užduotis,  įvertinus žinias ir nustatyta, kad  daugeliui dešimtokų „egzaminobaimė“.Merginos
parodė kaip moka šokti, o jų partneriu buvo klasės auklėtojas Donas, kuris valso ritmu smagiai sukosi ant parketo, nė kiek nenusileisdamas jaunesniems vaikinams. Išklausę devintokų patarimų, kaip išgyventi šimtą dienų, visi kartu sudainavo D. Meiželytės dainą „Draugai“.
Belieka palinkėti, kad likusios dienos Dotnuvos pagrindinėje mokykloje būtų pačios gražiausios, šilčiausios ir įsimintiniausios.
Tekstas Astos Butrimaitės, nuotraukos G. Vyšniauskienės.