2013 03-17-24 „Būk mano draugas“
2013-04-02
2013 03-17-24 „Būk mano draugas“

AKCIJA „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ – „BŪK MANO DRAUGAS“.

Mokyklos bendruomenė š. m. kovo 18 – 24 d. dalyvavo akcijoje „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“ – „BŪK MANO DRAUGAS“.
Tikslas – skatinti mokinių pagarbius ir draugiškus santykius, vengti patyčių.
Vyko klasės valandėlės draugiškumo, gerumo, patyčių prevencijos temomis: „Kodėl svarbu geri santykiai klasėje?“, „Būkime tolerantiški“, „Kas yra patyčios ir jų žala sveikatai?“,  „Gera būry draugų“, „Bendraudami  būkime tikrais draugais“, video medžiagos „Apie patyčias“, animacinių filmukų  stebėjimas ir aptarimas, piešiniai ,,Draugystės rankos“. Mokinių saviraišką,
kūrybiškumą atspindėjo piešinių, aplikacijų kompozicija „Būk mano draugas“. Organizuotos draugiškos sporto varžybos. Aktyviausi, kūrybingiausi mokiniai buvo pagirti. Akcijoje dalyvavo ir tėvai. Organizuota paskaita „Sėkmingos tėvystės gebėjimų ugdymas“. Savaitės renginiai buvo prasmingi. Tikime, kad mokiniai bus dar draugiškesni, nuoširdesni, tolerantiškesni.
Parengė vyresnioji socialinė pedagogė Liudmila Korsakova. Nuotraukos G. Vyšniauskienės.