2013-05-10 Mamos dienos minėjimas
2013-05-16
2013-05-10 Mamos dienos minėjimas

Pirmasis gegužės sekmadienis – Mamos diena. Tą dieną išreiškiame pagarbą, meilę ir padėką savo Mamoms už jų rūpestį, meilę,
atsidavimą . Gegužės 10d. į mokyklą šventiškai pasipuošę, su gera nuotaika  rinkosi mūsų mokyklos mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir nekantraudami laukė 12 valandos.  Į mokyklos sporto salę, papuoštą gėlėmis ir vaikų piešiniais, susirinko mamos. Jaudinosi visi šventės dalyviai, bet, ko gero, labiausiai tai grupės mokytojos Lina ir Lijana, kurios ruošė visą programą.
Plojimais buvo palydėtas kiekvienas pasirodymas. Ne viena mama nubraukė ašarą, kada vaikučiai uždainavo „ Aš labai myliu savo mamą“.  Visus sužavėjo „roko“ grupės „Žirniukai“ pasirodymas. Eilėraščius keitė šokis, daina, mini spektakliukas „Serganti
lėlė“.Šventės pabaigoje kiekvienas vaikutis padovanojo mamai klasėje  užaugintą gėlytę ir pieštą mamos portretą. Tėveliai dėkingi mokytojoms Linai ir Lijanai už  tokią gražią šventę.
Tekstas ir nuotraukos Genovaitės Vyšniauskienės.