2013-10-17 Penktokų krikštynos
2013-11-04
2013-10-17 Penktokų krikštynos

Spalio 17 d. mokykloje vyko penktokų krikštynos.

Jų rengėjai, 6 klasės mokiniai su klasės auklėtoju Donatu Jodeniu, prieš pirmą pamoką penktokus pažymėjo skiriamaisiais ženklais.

Pasibaigus pamokoms, penktos klasės mokiniai ir auklėtoja Jolanta Steponavičienė buvo palydėti į sporto salę, kur vyko krikštynų ceremonija. Penktokai buvo sutikti su česnako skiltele ir citrinos riekele. Ceremonijos metu penktokai buvo suskirstyti į dvi komandas, kurios rungtyniavo tarpusavyje, atlikdami įvairias sportines užduotis. Pralaimėjusioji komanda pavaišinta „koše - makaloše“. Vėliau vyko viktorina, kur kiekvienas penktokas turėjo parodyti savo išradingumą ir sumanumą.

Ceremonijos pabaigoje vyko smagiausia dalis - išrinkti kirpėjai turėjo auklėtojai padaryti šventinę šukuoseną. Čia vaikams irgi netrūko išradingumo ir sumanumo. Šukuosena pavyko puikiai.

Po visų atrakcijų penktokai ir jų krikštatėviai šeštokai draugiškai vaišinosi prie saldaus stalo.