2014-01-17 Meninio skaitymo konkursas
2014-01-17
2014-01-17 Meninio skaitymo konkursas

2014 m. sausio 17 d. mokyklos skaitovai surengė šventę - meninio skaitymo konkursą „Karžygiu mes šiandien Donelaitį minim“, skirtą K. Donelaičio gimimo 300 metų jubiliejui paminėti. 5–9 klasių mokiniai skaitė poezijos ir prozos kūrinius.

Pirmoji vieta ir kelialapis į rajono skaitovų konkursą atiteko 6 klasės mokinei Aistei Vosilytei.

Antrąją vietą laimėjo 5 klasės mokiniai: Edvardas Golgatkovas, Monika Žegunaitė, Justinas Miknevičius, Gabrielius Rozenbergas, Deiminas Kutkevičius už montažą pagal Justino Marcinkevičiaus poemą „Donelaitis“.

Trečiąsias vietas pasidalino 6 klasės mokinė Erika Župerkaitė  ir 9 klasės mokinė Laura Ignatavičiūtė.

kiti apdovanoti padėkos raštais: 8 klasės mokiniai Gytis Babenskas ir Nerijus Miknevičius, 5  klasės mokinė  Gabija Matkutė, 6 klasės mokinė Raimonda Rubinskaitė.

Mokinius paruošė lietuvių kalbos mokytojos Nina Kučinskienė ir Asta Butrimaitė.