2014-02-27 Atvira-integruota anglų k.-kūno k. pamoka
2014-02-28
2014-02-27 Atvira-integruota anglų k.-kūno k. pamoka

Vasario 27 d. 5, 7 klasėse vyko atvira-integruota anglų kalbos ir kūno kultūros pamoka: „Fiziniai pratimai: jų atlikimo technika ir lietuviški-angliški pavadinimai“. Pamoką vedė anglų kalbos ir kūno kultūros vyresnysis mokytojas Vytautas Petrauskas ir kūno kultūros mokytojas Donatas Jodenis.

Pamokos tikslai: tobulinti judėjimo įgūdžius, stiprinti sveikatą ir fizinį pajėgumą, plėsti anglų kalbos žinias sporto tema.

Pamokos uždavinys: naudodamiesi vaizdine medžiaga ir mokytojų aiškinimu saugiai atlikti pratymus, lietuviškai ir angliškai išvardinti pavadinimus.

Pamokoje tikslingai panaudotos vaizdinės mokymo priemonės, taikyti mokymą aktyvinantys metodai.

Pamoką gerai įvertino ją stebėję: direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stasė Šaulinskienė, kolegos mokytojai ir joje dalyvavę mokiniai.