2014-03-07 „Dešimtokų šimtadienis“
2014-03-13
2014-03-07 „Dešimtokų šimtadienis“

Kovo 6-ąją į mokyklą susirinko šventiškai pasipuošę dešimtokai. Devintokai jiems suruošė Šimtadienį. Į dailiai papuoštą mokyklos fojė susirinko mokytojai, dešimtokų tėveliai, draugai. Devintokai, kostiumuoti, pasitempę, skaitė eiles, egzaminavo, įteikė Pusę Pažymėjimo už išmoningai išlaikytus Šimtadienio egzaminus ir kalendorių, skaičiuosiantį dienas iki lemtingos dienos. Laimės ir sėkmės būsimajame žinių patikrinime linkėjo mokyklos direktorius, Pirmoji mokytoja, mamos. Pirmoji mokytoja Gražina Vasiliauskienė atsivedė savo mergaites ir pravedė improvizuotą muzikos pamoką.
Mamos net ašaras braukė. Devintokas Deividas Urbutis puikiai sušoko savo jėgomis paruoštą harddžiampą. Šįkart reikėtų atskirai pagirti merginas: į šventę atvyko itin vykusiai pasipuošusios – stilingos, bet kuklios.

Visiems dešimtokams dar kartą norisi palinkėti turiningai praleisti likusias dienas mokykloje ir sėkmingai pasitikrinti žinas. Gero Jums kelio, mielieji.

9 klasės auklėtoja Nina Kučinskienė