2012-04-20 Viktorina „Mandagumas visas duris atidaro“
2012-04-30
2012-04-20 Viktorina „Mandagumas visas duris atidaro“

2012-04-20 mokykloje pradinių klasių mokytoja Nijolė Mykolaitienė surengė viktoriną „Mandagumas visas duris atidaro“, kurioje dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokiniai.

Viktorina pradėta Servanteso žodžiais „Niekas taip pigiai nekainuoja ir žmonių taip brangiai nevertinama, kaip mandagumas“.

Renginio dalyvius ir stebėtojus nuotaikingu šokiu pasveikino mokytojos Jovitos Šulcienės vadovaujama šokių grupė.

Gero elgesio taisyklių ir mandagumo mokėsi ne tik vaikučiai, bet ir 2 peliukai.

Visų klasių komandos, sustojusios į ratą, pasveikino vieni kitus, sakydami gražius žodžius, pristatė komandos pavadinimą ir šūkį. Viktorinos metu vaikai atliko daug įvairių užduočių - vaidino pagal situacijas, piešė, serviravo stalą, išbandė savo miklumą ir sumanumą.

Renginio pabaigoje komandos pristatė ir bendrame plakate komponavo gėlių žiedų, ant kurių kiekvieno žiedlapio užrašė mandagius žodžius, puokštę. Ne tik vaikai, bet ir renginį stebėję peliukai suprato, kad žmonių tarpusavio bendravimo ir elgesio taisyklės yra labai svarbios kiekvienam, ir kad mandagumas visas duris atidaro...

Mokyklos direktorius Rimantas Urbonavičius padėkojo visoms komandoms už dalyvavimą ir įteikė padėkos raštus.