2014-03-24–28 Akcija „Savaitė be patyčių“
2014-04-01
2014-03-24–28 Akcija „Savaitė be patyčių“

Veiksmo savaitė, kuri šiemet buvo vykdoma  kovo mėn. 24–28 dienomis  jau finišavo. Draugystės knyga “Mūsų sieloj šiandien šventė”  buvo garbingai įteikta mokyklos bibliotekai. Visą savaitę mokiniai  kartu su savo auklėtojais, mokytojais ir tėvais dalyvavo mokyklos knygos kūrybiniame procese.
Kiekviena klasė  nuo mišrios priešmokyklinės grupės iki dešimtos klasės turėjo sukurti  knygai po  du puslapius ir savo kūrybą pristatyti mokyklos bendruomenei. Startavome  su pradinių klasių mokiniais ir jų mokytojomis aplankydami mokyklos ir miestelio bibliotekas. Bibliotekininkės įdomiai pasakojo kaip mylėti ir puoselėti knygas, diskutavome apie žodžio svarbą, gėrėjomės bibliotekose eksponuojamais mokinių darbais.

Kūrybinei ugnelei geriau įsiliepsnoti padėjo mankšta-šokis „Draugystė–63”, kuri padidino plaučių tūrį, suaktyvino širdies darbą ir davė energingą impulsą nuotaikingam bendravimui.

Pagal Marijaus Mikutavičiaus  dainos („Pasveikinkime vieni kitus, juk tai daryti šitaip lengva” ) žodžių prasmę kartu su mokiniais mokėmės ir mokėme draugiškiausio klasės pasisveikinimo. Pradinių klasių pasirodymus vainikavo lietuvių liaudies žaidimas „Graži mūsų šeimynėlė”, vyresnieji veiksmo savaitę užbaigė daina „Aš tikrai myliu Lietuvą“

Socialinė pedagogė  Marija Misienė