2014-05-27 Prevencinis renginys „Mes prieš rūkymą“
2014-05-27
2014-05-27 Prevencinis renginys „Mes prieš rūkymą“

Gegužės mėnesio 27–29 dienomis  vyko akcija, skirta „Pasaulinei dienai be tabako“  paminėti. Joje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė, tačiau aktyviausi buvo pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis. Mokiniai kūrė ir gamino ženkliukus nerūkymo dienai. Vėliau iš jų paruošė mokykloje stendą, kurį pavadino „Mes – prieš  rūkymą“.

Bendradarbiaudami su Kėdainių rajono savivaldybės sveikatos biuru, gavome iš jų  lankstinukus „Gėlė vietoj cigaretės“,  kuriuos mokiniai su dideliu entuziazmu dalino mokykloje, platino Dotnuvos miestelio gyventojams, pravažiuojantiems, apsilankydami prekybos įstaigose, Dotnuvos seniūnijoje mokiniai informavo Dotnuvos visuomenę apie rūkymo žalą žmogaus organizmui.

Po šios akcijos ir mes tikimės, kad jei nors vienas rūkantysis - rūkys mažiau, arba supratęs apie  pavojų sveikatai ir savęs žalojimą mes rūkyti,  mūsų tikslas - pasiektas.

Vyr. socialinė pedagogė Marija Misienė