2014-06-06 Stovykla „Sugauk savo svajonę“
2014-06-18
2014-06-06 Stovykla „Sugauk savo svajonę“

Atėjo išsvajotoji vasara. Prasidėjo linksmos ir nerūpestingos dienos. Birželio 2–6 dienomis mokykloje buvo vykdoma dieninė vasaros poilsio stovykla „Sugauk savo svajonę“. Joje dalyvavo 36 mokiniai. Vaikai turėjo galimybę turiningai praleisti laisvalaikį, išbandyti įvairias kūrybinės raiškos formas ir būdus (piešiant, gaminant, muzikuojant, žaidžiant ir sportuojant).

Stovyklos procese mokiniai mokėsi labiau pasitikėti savimi, dirbti komandoje, padėti vieni kitiems ir kasdien dovanoti šypseną. Taip išreikšdami save, vaikai patyrė daug džiaugsmingų akimirkų, jautėsi saugūs ir laimingi.

Didžiausias įspūdis - stovyklos uždarymas. Tą dieną kūrėme laužą, kepėm dešreles ir svajojom sugauti savo svajonę.

Mokinių ir mokytojų bendra kūrybinė veikla leido patirti tarpusavio bendravimo palaimą.

Socialinė pedagogė Marija Misienė