2014-10-03 Mokytojo dienos paminėjimas
2014-10-07
2014-10-03 Mokytojo dienos paminėjimas

Dar prieš mokytojams praveriant mokyklos duris, joje jau šurmuliavo mokiniai. Kiekvieną mokytoją pasitiko savo šypsenomis šildanti „kompetetinga gydytojų komisija“, kuri šventės proga kiekvienam iš jų paruošė sveikatos ir geros nuotaikos patikrą, o sėkmingai ją įveikusiems įteikė dovanėlę - „Laimingo mokytojo receptą“.

Vėliau moksleivių lūpomis skambėjo dainos, nuoširdūs padėkos ir sveikinimo žodžiai. Tądien kiekvienas ištartas žodis buvo kupinas meilės ir pagarbos Mokytojui - rūpestingam, išmintingam ir kantriam - visuomet reikalingam. Mokytojus pradžiugino saldžios dovanėlės ir balionais pasiųsti spalvoti mokinių linkėjimai. Dar ilgai šventinis šurmulys sklandė mokykloje, apgaubdamas tiek mokinius, tiek mokytojus šilta ir jaukia nuotaika.

Suruošta vaikų plakatų paroda - padėka mokytojams.

Muzikos vyresnioji mokytoja Ingrida Rimkūnienė.