2014-11-14 Tolerancijos dienos minėjimas
2014-11-18
2014-11-14 Tolerancijos dienos minėjimas

Mūsų mokyklos mokiniai kartu su mokytojais, gerai išanalizavę žodžio Tolerancijos reikšmę, aptarę XX a. istorijos pavyzdžius, susijusius su netolerancija kitai tautai, religijai, prisiminę pagarbos vertus tolerancijos poelgius, pristatė mokyklos bendruomenei kūrybinius darbus - Tolerancijos Knygas. Jos alsavo pagarba, supratingumu, tolerancijos ugdymo galimybėmis.

Mūsų mažiausieji priešmokyklinukai rašė „T“, pradinukai skaičiavo kiek raidelių sudaro tą stebuklingą žodį, tiek ir piešinėlių į savo kuriamą knygutę sudėjo. Mokytojos nuoširdžiai ir gyvenimiškais pavyzdžiais aiškino mokiniams Tolerancijos žodžio reikšmę, supažindindamos juos su žmogaus teisėmis ir laisvėmis.

Vyresnės klasės savo kūrybinius darbus pristatė skambant gitaros akordams, apjungdamos mokinius, mokyklos bendruomenę žvelgti į pasaulį smalsiai, be išankstinio nusistatymo ir ribotumo, mokytis pakantumo būti tolerantišku kitam ir „kitokiam“.

Mokytojos Dalia Bružienė ir Jovita Šulcienė paruošė stendą „Tolerancijos klevo lapai“,kuris mokyklą puoš iki lapkričio pabaigos.

Socialinė pedagogė Marija Misienė