2012-12-05 Išvyka į Kauną
2014-12-15
2012-12-05 Išvyka į Kauną

Šių metų gruodžio 5 dieną, penktadienio popietę, ketvirtos ir penktos klasės mokiniai išvyko pasitikti Kalėdų į Kauną.

Pirmasis sustojimas buvo prie Kauno Rotušės, čia mus pasitiko sidabru švytinti Kauno miesto eglė. Vieni skubėjo nusifotografuoti prie šios miesto „gražuolės“, kiti ją apžiūrėjo iš visų pusių. Buvo tiek daug šurmulio kaip tikroje foto sesijoje. Tik Kauno miesto eglė tyliai rymojo, puikavosi savo išvaizda ir klausėsi vaikų pasakojimų. O mes keliavome toliau iki Kauno mažojo teatro. Linksmi ir žvalūs pasukome link išradingai papuošto Kauno senamiesčio. Netrukus priėjome Daukšos gatvę, kur 1992 metais buvo įkurtas Kauno mažasis teatras. Jaukioje kamerinėje teatro erdvėje mokiniai stebėjo spektaklį "Sidabrinis fėjos šaukštelis". Tai pasakojimas apie mažiausią, gražiausią ir smagiausią fėją visoje fėjų karalystėje. Nuotaikingas spektaklis pralinksmino kiekvieno vaiko širdį. Po spektaklio mokinių laukė dar viena pramoga - vaikai atrakcionų parke turėjo galimybę pasivažinėti elektrinėmis mašinėlėmis. Kiekvienas džiaugėsi patirtais įspūdžiais, maloniomis akimirkomis.

5 klasės auklėtoja Indrė Giedraitienė