2014-12-19 Kalėdinis šou „Dotnuvos talentai“
2015-01-13
2014-12-19 Kalėdinis šou „Dotnuvos talentai“

Žinią, kad teks vesti tradicinį kalėdinį renginį, dešimtokai sutiko be entuziazmo. Parodysim „Gym style‘ą, bet veda tegu kiti. Tik įtikinti, kad kitaip nebus, nes tradiciškai ši užduotis priklauso dešimtokams, pradėjome ieškoti sprendimų.
Tebus tai televizijos šou. Kuris? „Dotnuvos talentai“ – vieningai nusprendėme. Vežimas pajudėjo. Pamažu susidėliojo scenarijus. Teisėjauti nusprendėme pakviesti mokytojus ir, o džiaugsme, jie sutiko: Lolita Stankuvienė, Danguolė Chochlovienė ir Vytautas Petrauskas. Klasėms duota užduotis ruoštis pasirodymui.

Gruodžio 19 d. rytą mokyklos foje susirinko minia mokinių, tėvelių ir mokytojų. Vedančiosios Laura ir Severina pradėjo renginį: pristatė teisėjus Lolitą Velnienę, Danguolę Pepę Ilgakojinę, Snieguolių Juodaplaukį Vytautą. Ir prasidėjo! Šeštokai šoko ir dainavo,
dešimtokai ugningai atliko Gym style‘ą, devintokai inscenizavo „Išėjo tėvelis į mišką“. Septintokai taikliai parodijavo mokytojus, aštuntokas Antanas Rančaliauskas su grupe atliko anglišką dainą. Nustebino penktokai. Pasirodė, kad daugiausia pastangų pasirodymui talentuose įdėjo penktokai. Jie savo numerį „Kojyčių šokį“ atliko tobulai. Jiems ir atiteko simbolinis 1000 eurų čekis ir
maišas saldainių. Apdovanoti buvo visi. Visi sulaukė aplodismentų ir salės palaikymo. Renginį labai pagyvino teisėjų komanda.
Dešimtokai nuoširdžiai dėkoja mokytojams Lolitai, Danguolei, Vytautui ir Vilmantui už spalvingą pasirodymą ir pagalbą, mokyklos administracijai už paramą.
 „Buvo žiauriai linksma“ – pasidalinta Facebook tinkle. Vadinasi, renginys pavyko.

Gražių ir jaukių Kalėdų ir turiningų atostogų visiems!

10 klasės auklėtoja  Nina Kučinskienė