2015-01-29 Futbolo Pirmokų lyga
2015-02-09
2015-01-29 Futbolo Pirmokų lyga

Laimė neaplenkė pirmokų

Šių metų sausio 29 d. Kėdainių sporto centro dengtame futbolo manieže mūsų Dotnuvos pagrindinės mokyklos pirmokų komanda turėjo galimybę išbandyti savo jėgas futbolo žaidime. „A“ pogrupyje susitiko su „Ryto“ pagrindinės mokyklos pirmokų komanda bei „Šėtos“ gimnazijos pirmokų komanda. Mūsų mokyklos pirmokėliams teko trečioji vieta. Tik Alicija Šimatonytė įmušė įvartį į „Šėtos“ komandos vartus.

Finalinės varžybos „Pirmokų futbolo lyga“ vyko vasario 4 d. Įtempta kova buvo tarp mūsų mokyklos pirmokų ir „Aušros-2“ mokyklos komandos. Buvo kovojama dėl mažosios taurės. Varžybos baigėsi lygiosiomis. Tada komandų dalyviai „mušė“ baudas. Laimė nusišypsojo mūsų mokyklos pirmokėliams. Geriausia komandos žaidėja buvo pripažinta Alicija Šimatonytė. Jai atiteko geriausios komandos žaidėjos taurė. Tarp dalyvavusių šešių mokyklų komandų mūsų mokyklos pirmokėliams atiteko penktoji vieta ir mažoji taurė. Kiekvienas pirmokas gavo medalį. Visai komandai buvo įteiktas saldus prizas – šakotis.

Mokiniai liko patenkinti savo laimėjimais ir dovanomis.

Pirmos klasės mokytoja    Nijolė Mykolaitienė