2015-02-13 Šv. Valentino diena mokykloje
2015-02-13
2015-02-13  Šv. Valentino diena mokykloje

Kiekvienais metais mūsų mokykla smagiai ir audringai pasitinka Šv. Valentino dieną- meilės dieną.
Šiais metais vyresniųjų klasių mokiniai susibūrė į gražias, linksmas poreles ir padedami dviejų VALENTINŲ- rusų kalbos ir etikos mokytojų-  išrinko “Karščiausią mokyklos porelę”. Pasitelkusios savo fantaziją, jumoro jausmą, poros kūrė savo prisistatymus, šoko meilės šokį ant laikraščio, laikydami balionus be rankų, spalvino širdeles, kūrė meilės pasveikinimus klasių auklėtojoms, didžiausiam mokyklos Valentinui- direktoriui, sprogdino balionus ir suvaidino meilės prisipažinimus. Susumavus rezultatus, karščiausia mokyklos porele nominuoti ir linksmais prizais apdovanoti aštuntos klasės mokiniai- Kornelija Župerkaitė ir Eivydas Širvinskas.

Etikos vyresnioji mokytoja Jovita Šulcienė