2015-02-13 Raiškaus skaitymo konkursas „Aš tikrai myliu Lietuvą“
2015-02-23
2015-02-13 Raiškaus skaitymo konkursas „Aš tikrai myliu Lietuvą“

Vasario 13dieną pradinių klasių mokiniai atėjo nusiteikę itin džiugiai.Visa dienos veikla buvo skirta  vasario 16 ąjai- Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

Nuskambėjus skambučiui, vaikai dirbo kūrybinėse dirbtuvėlėse. Kiekviena klasė, taip pat mišri priešmokyklinio ugdymo grupė kūrė įvairius darbelius,  skirtus savo Tėvynei, vėliau juos pristatė.

Atlikę darbelius, visi rinkosi į raiškaus skaitymo konkursą „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Visi mokiniai buvo gerai pasiruošę. Jie deklamavo eiles apie tėvynę, vaikystę, gripą, žiemą.  Ir konkurso dalyviai, ir vertinimo komisija įdėmiai klausėsi skaitovų, nes turėjo paaiškėti, kas atstovaus mokyklą Kėdainių rajono organizuojamame meninio skaitymo konkurse.
Kol komisija tarėsi, mokinius su nuotaikinga daina pasveikino „Mažieji dainorėliai“.
Komisija paskelbė nugalėtojus: 1–2 klasių grupėje geriausiai sekėsi 2 klasės mokinei Julijai Slepčenko, o 3–4 klasių grupėje sėkmingai pasirodė 3 klasės mokinė Ugnė Šuliauskaitė.
Nugalėtojoms buvo įteiktos knygelės, o visiems dalyviams skaitovams- padėkos raštai.

4 klasės mokytoja Rolana Petronienė