2015-03-03 Pilietinė akcija „Lietuvai ir man“
2015-03-06
2015-03-03 Pilietinė akcija „Lietuvai ir man“

Ruošdamiesi minėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-metį, prisijungėme prie Lietuvoje organizuojamos pilietiškos akcijos „Lietuvai ir man“, kuri kvietė visus šalies piliečius Lietuvoje ir užsienyje pinti trispalves - geltonos, žalios ir raudonos spalvos - draugystės apyrinkes ir taip išreikšti tautos vienybę.

Mūsų mokyklos patys mažiausieji - tai mišrios priešmokyklinės ugdymo grupės nariai, davė pirmąjį akordą tautinės juostelės pynimui. Su atvira širdele, kupina tyros meilės ir nuoširdumo, jie stebėjo savo mokytojas Lijaną Kazakauskienę ir Liną Ropę, kurios mokė vaikus, kaip reikia nupinti trispalvę juostelę, simbolizuojančią saulę, laukus ir kraują. Nupinę pirmąją draugystės apyrankę, garbingai ją užrišo mokyklos direktoriui.

Socialinė pedagogė Marija Misienė