2015-03-20 Žemės dienos paminėjimas
2015-03-23
2015-03-20 Žemės dienos paminėjimas

Ketvirtos klasės mokiniai Žemės dieną paminėjo Kėdainiuose, Ramybės aikštėje, Saulės užtemimui pasiekus piką. Šventę organizavo Kėdainių rajono savivaldybė ir kultūros centras.

Šventės metu vyko viktorina, koncertavo KC vaikų popchoras „Perliukas“. Susirinkusius vaikus, mokytojus ir visus kitus su Žemės diena pasveikino rajono meras Rimantas Diliūnas, žodį tarė Kėdainių miškų urėdijos vyr. miškininkas Kazys Vutensas. Abu akcentavo tai, kad reikia saugoti gamtą, nešiukšlinti, mokytis rūšiuoti atliekas, kuo daugiau būti gryname ore.

Į pavasario lygiadienio šventę ketvirtokai vyko su savo gamybos inkilėliais, kuriuos pagaminti padėjo tėveliai. Kiekvienas mokinys buvo pasigaminęs po paukščiuką, kuriuo šventės pabaigoje išpuošė kalnelį, ant kurio stovi evangelikų liuteronų bažnyčia. Inkilėlius padovanojome Kėdainių miškų urėdijai.

Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti dovanėlėmis (iš ekologinių medžiagų pagamintais rašikliais), o klasės atstovė Miglė Urbonavičiūtė puikiai atsakinėjo į viktorinos klausimus, klasei laimėjo badmintono raketes.

Ketvirtos klasės mokytoja Rolana Petronienė