2015-03-24 Akcija „Veiksmo savaitė be patyčių“
2015-03-24
2015-03-24 Akcija „Veiksmo savaitė be patyčių“

Pavasarį, atbundant gamtai, ilgėjant dienai, saulės spinduliams vis labiau sušildant žemę,  Lietuvos mokyklų bendruomenės kovo 23-27 dienomis dalyvavo “Veiksmo savaitėje be patyčių“. Kaskart ši savaitė kitokia, savo veiklomis ir idėjomis. Šiais metais Kėdainių socialinių pedagogų metodinio būrelio komanda, pirmą kartą sukvietė visas rajono  ugdymo įstaigas į bendrą renginį „Gyvenimas be patyčių“, kuris vyko  kovo 27 dieną „Kėdainių arenoje“.

Mes, Dotnuvos pagrindinės mokyklos bendruomenė, jo laukėme ir ruošėmės visą savaitę. Renginiui „Gyvenimas be patyčių“ gaminome vėliavėles su „Pandos“ atvaizdu, stebėjome filmus „Kaip įveikti patyčias“, vaidinome scenas iš mokinių kasdienybės, kuriose natūraliai atsirasdavo drąsos ir gėrio herojai, mokydami vaikus išmintingai ir taikiai spręsti problemas. Gyvenome gera nuotaika, pozityviu nusiteikimu ir su šypsena veiduose, kvietėme mokyklos bendruomenę draugiškai mankštai, kuri mums visiems, suteikė puikaus adrenalino pliūpsnį. Penktadienį penktų, šeštų klasių mokiniai dalyvavo bendrame renginyje „ Gyvenimas be patyčių“, kuris apjungė visą mūsų krašto moksleiviją į didelę, darnią ir gražią šeimą,. Joje dalyvavusios įstaigos mokė mus prevencijos, teikė savo asmeninines patirtis, kvietė dalyvauti organizuojamose varžybose, žaidimuose, linijiniame šokyje. Šventės pabaigoje herojai „Panda“ ir „Amsius“ pakvietė visus dalyvius  į lauką „Burbulų fiestai“, foto sesijai ir atsisveikinimo apsikabinimui.

Vyresnioji socialinė pedagogė   Marija Misienė