2015-03-26 Renginys „Ir gražus gi kraštas mūs gimtasis“
2015-04-01
2015-03-26 Renginys „Ir gražus gi kraštas mūs gimtasis“

Kovo 26 dieną Kėdainių J.Paukštelio pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis renginys-viktorina „Ir gražus gi kraštas mūs gimtasis“. Prisiminti Kėdainių  miesto istoriją, pasidžiaugti savo mieliausiomis gimtosiomis vietomis susirinko aštuonios komandos. Pasirungti panoro mokiniai iš Akademijos, Šėtos ir Krakių M. Katkaus gimnazijų, Surviliškio, Dotnuvos,  Kėdainių  „Ryto“ ir J. Paukštelio pagrindinių bei Specialiosios mokyklų.

Odeta, Antanas ir Vytautas iš 4 klasės,  atsakinėjo į klausimus apie Kėdainius, rado pabirusius eilėraščių apie gimtąjį kraštą žodžius. Bene sunkiausia ir įdomiausia buvo užduotis, kai Kėdainių miesto nuotraukoje iš paukščio skrydžio reikėjo atrasti ir sužymėti istorinius objektus. Už teisingus atsakymus komandos buvo apdovanotos saldžiais
„auksiniais“. Pilnos jų statinaitės bylojo kiek daug, net ir mokymosi sunkumų patiriantys vaikai, žino apie savo gimtąjį kraštą. Mūsų mokyklos komandą paruošė specialioji pedagogė Sigita Jusienė ir logopedė Ingrida Jonynienė.