2015-10-02 Mokytojo dienos paminėjimas
2015-10-05
2015-10-02 Mokytojo dienos paminėjimas

Spalio 2 dieną mokykloje tradiciškai paminėta Tarptautinė Mokytojų diena. Tam, kad rastų geriausią skambesį, Mokytojui kasdien tenka „derinti stygas" ir daug dirbti. Ir maloniausia kad šis darbas atsiperka. Be mokytojų kilnaus darbo, pasaulis nebūtų toks gražus, turtingas ir spalvingas. Mokytojai- mylintys, rūpestingi, išmintingi ir kantrūs, buvo, yra ir visuomet bus reikalingi. Todėl šią gražią dieną mokiniai negailėjo savo ugdytojams gražių žodžių, nuoširdžiai, savomis rankutėmis pagamintų atviručių, gėlių žiedelių.

Mokyklos vyriausiems, dešimtokams, teko ypatinga ir atsakinga užduotis- jie vedė pamokas ne tik visos mokyklos mokiniams, bet ir Specialiajai- Mokytojų klasei. Mokytojai, tądien tapę mokiniais, „krimto" logologijos, menotyros, kalbotyros, gamtotyros, logikos mokslus, sprendė galvosūkius, klijavo, piešė, kūrė pasakas. Po pamokų šventę apvainikavo renginys, kurio metu liejosi dešimtokų sveikinimai ir eilės mokytojams, septintos klasės moksleivių Gabijos ir Viktorijos bei mokytojos Editos atliktas muzikinis kūrinys, ir daug ovacijų sukėlusi mokytojų sudainuota daina. Šventė buvo ypatingai šilta ir jauki, palikusi daug gerų emocijų tiek Mokytojams, tiek mokiniams.

Mokytoja Jovita Šulcienė