2016-01-29 Meninio skaitymo konkursas
2016-01-29
2016-01-29 Meninio skaitymo konkursas

Sausio 29 dieną mokykloje vyko 5-10 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Kai man liūdna ar smagu – su knyga aš gyvenu". Konkurso tikslas – ugdyti jaunų žmonių kūrybiškumą, susidomėjimą poezija, proza, lavinti sceninės kalbos įgūdžius. Į konkursą susirinko nemenkas būrys meninio žodžio mylėtojų. Renginio svečiai neslėpė emocijų viso renginio metu, buvo sužavėti skaitomais tekstais bei aplodismentais palaikė jaunuosius skaitovus. Konkurse dalyvavo 12 mokinių, iš jų laureatais tapo Gabija Matkutė (7 kl.), Aistė Vosilytė (8 kl.) ir Dovydas Ožarovskis (8 kl.).

Mokiniai išsakė ir savo nuomonę:

„Man patiko meninio skaitymo konkursas, nes buvo įdomu klausytis, kaip kiekvienas skaitovas stengėsi kuo išraiškingiau perteikti tekstą." Ugnė Vosilytė, 6 kl.

„Šiame konkurse iš naujo pažinau savo klasės draugus, nesitikėjau, kad jie gali taip šauniai deklamuoti." Ieva Miknevičiūtė, 6 kl.

„Man skaitovų konkursas labai patiko, nes mokytoja Indrė Giedraitienė kiekvienam mokiniui parinko tekstus. Jie buvo labai įdomūs, linksmi, nuotaikingi, kad net aš užsikrėčiau skaitymo galia. Kitais metais ir aš dalyvausiu šiame konkurse." Deividas Kovalenko 6 kl.

„Mokykloje daug skaitovų ir jie visi nuostabūs." Monika Žegunaitė, 7 kl.

„Tokie renginiai skatina mokinius mokytis." Tomas Liutkevičius, 7 kl.

„Tokie renginiai išties yra reikalingi, nes mokiniai lavina atmintį, aktorinius gebėjimus." Gabija Matkutė, 7 kl.

Lietuvių kalbos vyr. mokytoja Indrė Giedraitienė