2016-02-09 Užgavėnių šventė
2016-02-11
2016-02-09 Užgavėnių šventė

Nors sniego nėra, bet vis tiek reikia vyti žiemą iš kiemo, kad ji nesugalvotų grįžti pas mus kovo ar balandžio mėnesį. Mūsų mokyklos mokiniai kartu su miestelio bendruomene vasario 9 dienos pavakary rinkosi mokyklos kieme. Visus pasitiko didžiulis laužas ant kurio puikavosi „gražuolė" Morė, šurmuliavo persirengėliai, skambėjo muzika. Gardžiai kvepėjo kepami blynai, garavo šiupinynė. Dosnios šeimininkės kvietė visus pasivaišinti, sočiai privalgyti. Muzikantai ragino pamiklinti kojas, pašokti, padainuoti. Labai visiems patiko A. Babensko vadovaujamo ansamblio „Gija" atliekamos dainos.

Dešimtokai Nojus, Gytis ir Karolis pasiūlė pažaisti Užgavėnių žaidimus. Ir mažiems ir dideliems labai patiko Lašininio ir Kanapinio mūšis.

10 klasės „čigoniukės"