2016-03-04 Šimtadienio šventė
2016-03-07
2016-03-04 Šimtadienio šventė

Devintos klasės mokiniai su auklėtoja Lilija Lauciuviene suruošė mums, dešimtokams, tikrai nuostabią šimtadienio šventę. Tai buvo pats linksmiausias šimtadienis mūsų mokyklos istorijoje. Šokome ir mes, ir mokyklos direktorius su pavaduotoja ir mūsų tėveliais. Savo šokį mums padovanojo patys mažiausi mūsų mokyklos mokinukai, kuriem pasiruošti padėjo mokytojos Lijana Kazakauskienė ir Lina Ropė. Pirmoji mūsų mokytoja Nijolė Mykolaitienė patikrino mūsų žinias iš Dotnuvos istorijos, biologijos, matematikos ir kt. Visi buvome įvertinti puikiai. Daug gerų, gražių žodžių apie mus pasakė mokyklos direktorius.

Dėkojame aštuntos klasės auklėtojui Donatui Jodeniui ir  aštuntokams už saldžią dovaną ir gražius linkėjimus.

Šimtadienio juostos ir filmuota medžiaga apie mūsų klasę, kalendorius ilgai primins mums šią linksmą šventę. Dėkojame visiems, o ypač devintos klasės auklėtojai  Lilijai Lauciuvienei ir devintokams: Benui, Antanui, Monikai, Kornelijai, Egidujui ir Dovydui, kurie labai stengėsi, kad ši diena būtų tokia graži.

Dešimtos klasės mokiniai