2016-04-29 tarptautinė šokio diena
2016-05-02
2016-04-29 tarptautinė šokio diena

Balandžio 29 dieną mūsų mokyklos šokių būrelio kolektyvas ,,Ritmas", vadovaujamas vadovės Jovitos Šulcienės, dalyvavo respublikinėje 1–12 klasių mokinių teorinėje/praktinėje šokio konferencijoje Tarptautinei šokio dienai paminėti ,,Pažink šokį'', kuri vyko Grinkiškio Jono Poderio gimnazijoje. Šiame renginyje taip pat dalyvavo mūsų mokyklos direktorius Rimantas Urbonavičius ir ,,Sveikatiados'' projekto ambasadorė mokytoja Lilija Lauciuvienė.

Konferencijoje dalyvavo vaikų ir jaunimo šokių kolektyvai iš įvairių švietimo ugdymo įstaigų, kultūros namų. Susipažinome su šokio istorijos pagrindais ir šokio žanrais. Linksma buvo šokti patiems ir stebėti kitų dalyvių šokius. Buvome apdovanoti padėkos diplomu ir saldžiaisiais skanėstais.

Tai puiki forma tobulinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, atskleisti savąjį kūrybiškumą.

Nuoširdžiai dėkojame šokių būrelio vadovei Jovitai Šulcienei už iniciatyvą ir atskleistą nuostabų šokio meną.

8 klasės mokinė Deimantė Bilkevičiūtė