2016-11-09 renginys „Vasara su knyga“
2016-11-09
2016-11-09 renginys „Vasara su knyga“

Lapkričio 9 dieną 5-10 klasių mokiniams vyko literatūrinė popietė „Vasara su knyga. Skaitau, mąstau, tobulėju". Sugužėję mokinukai į mokyklos fojė dalinosi mintimis apie skaitytas knygas, taikydami skirtingus metodus, paruošė knygų pristatymus. Visi įdėmiai klausėmės G. Matkutės sukurto filmuko pagal knygos siužetą, dalyvavome laidoje, kurioje žurnalistė (M. Žegunaitė) pasikvietė knygos pagrindinę veikėją (V. Ažerskaitę) ir, taikant interviu metodą, supažindino su ja. Pamatėme įdomiai paruoštas pateiktis, daug įvairiausių knygos pristatymo pavyzdžių, netgi povandeninio laivo maketą, kurį sukūrė M. Urbonavičiūtė pagal Ž. Verno knygą „20 tūkstančių mylių po vandeniu". Tiesiog žavėjomės knygų skaitymu, o mokytoja dar kartą priminė, kodėl reikia skaityti knygas ir kaip atrasti laiko skaitymui. Šis renginys paskatino mokinius draugauti su knyga, „užsikrėsti" knygų skaitymu ir pažvelgti į savo mokyklos draugus, kuriems didžiausia vertybė yra knyga.

Ugnė Vosilytė ir Ieva Miknevičiūtė, 7 klasės mokinės