2016-11-09 Ekonomikos pamoka netradicinėje aplinkoje
2016-11-10
2016-11-09 Ekonomikos pamoka netradicinėje aplinkoje

Lapkričio 9 dieną 9-10 klasių mokiniai lankėsi Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Kėdainių poskyryje.

Susipažino su VMI veikla, valstybės mokesčių sistema ir mokesčių funkcijomis. Pagilino žinias, kaip apskaičiuoti pelno, gyventojų pajamų mokesčius, kuriuos verslo įmonės ir darbuotojai moka į valstybės biudžetą. Netradicinės pamokos metu buvo aptartos šešėlinės ekonomikos problemos ir jos pasekmės kiekvienam Lietuvos piliečiui. Gauta informacija bus naudinga ateityje kuriant savo verslus ar įmones. Pamokos netradicinėje aplinkoje, t.y. ne kabinete ir ne mokykloje, įdomesnės ir informatyvesnės. Dėkojame VMI Kėdainių poskyrio vedėjai Elvyrai Kisielienei už suteiktą galimybę dalyvauti pamokoje.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja Lilija Lauciuvienė