2016-11-16 „Tolerancijos paukštė“
2016-11-17
2016-11-16 „Tolerancijos paukštė“

Mūsų mokyklos bendruomenė palaikė Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimo rekomendacijas. Buvo pagaminti Dotnuvos pagrindinės mokyklos tolerancijos paukščiai. Kiekvienas klasės kolektyvas pristatė savo paukštelius su mokinių pasiūlytais pavyzdžiais, kurie aptarti ir nuoširdžiai išanalizuoti. Kūrybinių dirbtuvių metu istorijos mokytoja su mokiniais, mokytojais ir klasių auklėtojais stebėjo kino filmą „Bjaurusis ančiukas" jie ne tik prisiminė tolerancijos sąvokos reikšmę, bet ir aptarė nepakantumo simbolius egzistuojančius gamtoje, pasitikrino ar patys kartais nesielgia netolerantiškai, t.y. atsakinėjo į nepakantumą identifikuoti padedančius klausimus. Dailės mokytoja iš sukurtų darbų atvėrė ,, paukščių taką". Klasėse vyravo diskusijos, kurios įgavo tolerancijos kūrimo atspalvį. Vyresniųjų klasės mokiniai aiškino jaunesniems apie Tolerancijos svarbą. Kartu su jais gamino paukščius. Tai sustiprino efektyvaus bendravimo įgūdžius bei problemų sprendimus, pagerino klasės mikroklimatą, vaikai patyrė daug puikių emocijų ir šauniai praleido laiką.

Parengė vyr. socialinė pedagogė Marija Misienė