2016-12-19 Ekskursija į Kauną
2016-12-27
2016-12-19 Ekskursija į Kauną

Gruodžio 19 dieną 2–3 klasių mokiniai lydimi mokytojų Rolanos Petronienės ir Neringos Kapočienės vyko į Kauno kamerinį teatrą, kuriame žiūrėjo pagal Donald Bisset pasakas pastatytą spektaklį „Megztinis". Spektaklis buvo labai įdomus ir nuotaikingas. Jis mums paliko didelį įspūdį, nes pamokė, kaip numegzti smagiausią žaidimą. Mokiniai ne tik žiūrėjo spektaklį, bet ir susitiko su Kalėdų Seneliu, kuris kiekvienam paspaudė ranką ir įteikė saldžią dovanėlę.

Padėkoję ir palinkėję laimės bei sveikatos Kalėdų Seneliui, vaikai su mokytojomis vyko pasigrožėti Kauno miesto žaliaskare. Išbandę lėtai skriejančią karuselę, apžiūrėję kalėdinį miestelį, įsigiję lauktuvių, saldumynų, su gera nuotaika ir puikiais įspūdžiais patraukėme namo. Vaikai džiaugėsi, dalijosi įspūdžiais, pajuto šventinę nuotaiką.

Dėkojame mokyklos direktoriui Rimantui Urbonavičiui už suteiktą galimybę vykti į spektaklį.

Trečios klasės mokytoja Neringa Kapočienė