2017-03-03 Kaziuko mugė
2017-03-06
2017-03-03 Kaziuko mugė

Kovo 3 dieną mokykloje vyko „Kaziuko mugė", kurioje dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir pradinių klasių mokiniai.

Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę parduoti savo kruopščiai pagamintus darbelius ir bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Susirinkę mokinukai, mokytojai, kiti mokyklos darbuotojai neslėpė geros nuotaikos, grožėjosi sukurtais dirbiniais, pirko, derėjosi. Mokinių darbeliai džiugino mugės lankytojų akis, tačiau pačiais populiariausiais gaminiais tapo įvairiausi gardumynai. Smaližiai galėjo įsigyti skanėstų: saldainių, keksiukų, vaflių, pyragų ir kitų kepinių. Organizatoriai džiaugėsi visų patirtomis akimirkomis ir pakvietė visus susitikti kitais metais.

Pradinių klasių mokytoja Neringa Kapočienė