2017-03-27 Akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“
2017-03-28
2017-03-27 Akcija „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“

Pirmoji „Veiksmo savaitė be patyčių" diena skleidėsi „Gėrio spalvų" plakatais. Bendradarbiaudami mokiniai kartu su savo mokytojais kūrė plakatus, šūkius, rašė pamokymus, kaip reikia reaguoti į patyčias, kad netapti patyčių taikiniais, skriaudėjais.

Antrąją dieną turėjome susitikimą su Kauno apsk. VPK Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus pareigūnėmis, kurios vedė paskaitas visai mokyklos bendruomenei. Įdėmiai išklausėme vedamas paskaitas apie Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso pakeitimus, nepilnamečių atsakomybę, administracines nuobaudas ir kt. Stebėjome filmukus apie patyčias. Diskutavome kaip reikia reaguoti į elektronines patyčias.

Trečiąją ir ketvirtąją veiksmo savaitės be patyčių dienas valdė „Tylos džiaugsmas". Šurmulingos pamokų pertraukos virto į tylos zonas. Mokiniams reikėjo visą pertrauką išbūti užsimerkus, susikaupus ir tyloje. Veiksmo pertraukos buvo neįprastos, tačiau dalyvavusiems patiko ir paliko gerą įspūdį.

Socialinė pedagogė Marija Misienė