2014-04-24 Atvelykio popietė
2017-04-27
2014-04-24 Atvelykio popietė

Atvelykio popietė „Rid rid margučiai"

Balandžio 24 d. mokykloje vyko tradicinė Atvelykio popietė „Rid rid margučiai". Į šventiškai papuoštą salę, nešini gražiausiais margučiais, susirinko mišrios priešmokyklinės grupės vaikučiai, pradinių klasių mokiniai ir mokytojos. Nuo seno tikėta, jog visi sveiki ir stiprūs bus, jei per Atvelykį visi linksminsis, todėl šventės metu vaikai linksmai leido laiką. Juos aplankė Velykė (mokytoja Neringa Kapočienė), kuri papasakojo apie Velykų, kiaušinių marginimo tradicijas. Šventės metu vaikai minė mįsles, dalyvavo margučių piešimo, nešimo šaukštais, medinių kiaušinių ridenimo su ledo ritulio lazda varžybose (Velykinėse estafetėse). Priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių mokytojų komisija atrinko didžiausią, margiausią, originaliausią, mažiausią margutį. Vėliau vaikai rideno margučius, lenktyniavo, kurio margutis nurieda toliausiai, kurio stipriausias. Popietės pabaigoje Velykė savo krepšelyje rado laišką, kuriame išdykėliai kiškučiai rašė apie pamestą lobį, prašė jį surasti. Vaikai labai džiaugėsi, kai jiems pavyko rasti mokykloje paslėptą saldųjį prizą. Smagiai praleidę laiką, išsiskirstėme į klases.

Pradinių klasių mokytoja Neringa Kapočienė