2012-10-04 „Rudens gėrybės ir gėlių žiedai Jums mokytojai“
2012-10-08
2012-10-04 „Rudens gėrybės ir gėlių žiedai Jums mokytojai“

Projekto „SVEIKATIADA“ sudėtinė dalis – „Rudens gėrybės ir žiedai Jums mokytojai“. Kiekvienos klasės mokiniai reklamavo pasirinktus vaisius ar daržoves, skambėjo muzika.

Dalyviai ieškojo atsakymų į įvairius klausimus spręsdami klastingąjį vaisių ir daržovių kryžiažodį „Vaisių valgyk nedvejok – pavadinimus galvok“.

Mokiniai sveikino mokytojus, užsimindami apie sveiką gyvenimo būdą, vaisių ir daržovių naudą sveikatai. Po savojo namų darbo pristatymo padovanojo mokytojams sveikuolišką suvenyrą. Žaidė žaidimus, šoko.

Prasiplėtė mokinių žinios apie įvairius vaisius ir daržoves. Kitus paskatino pasidomėti tomis gėrybėmis, kurias pažįsta mažiausiai.

Renginio organizatoriai: mokytojos Lilija Lauciuvienė, Nijolė Bajoriūnienė, Dalia Bružienė, 5-10 klasių vadovai.