2017-05-30 Ketvirtokų paskutinis skambutis
2017-06-02
2017-05-30 Ketvirtokų paskutinis skambutis

Ketvirtokų paskutinis skambutis

Gegužės 30 d. mokykloje nuaidėjo Paskutinio skambučio aidas ketvirtos klasės mokiniams. Į šventiškai papuoštą salę susirinko mokinių tėveliai, mokytojai, mokyklos vadovai. Šventę vedė trečios klasės mokiniai. Ketvirtokus nuotaikingomis dainomis sveikino pirmokai ir antrokai. Mišrios priešmokyklinės grupės mergaitės dovanojo „Lėlių šokį". Jaunesnieji draugai ketvirtokams taip pat įteikė saldžias dovanas. Mokyklos direktorius Rimantas Urbonavičius sveikino ketvirtokus sėkmingai baigus pradinio ugdymo programą, įteikė pirmą svarbų mokslo pasiekimų dokumentą - pradinio išsilavinimo pažymėjimą. Taip pat apdovanojo mokinius padėkos raštais už puikų, labai gerą ir gerą mokymąsi. Atsisveikinimo žodį tarė ketvirtokų mokytoja Jolanta Steponavičienė, linkėjo sėkmės tolesniame kelyje, kiekvienam dovanojo po varpelį. Ketvirtokai perskaitę testamentą, įteikę simbolinį raktą trečiokams, padėkojo visiems už gražią šventę ir palinkėjo visiems šiltos, įspūdžių pilnos vasaros.

Pradinių klasių mokytoja Neringa Kapočienė