2017-06-05 Mokslo metų užbaigimo šventė
2017-06-05
2017-06-05 Mokslo metų užbaigimo šventė

Mokykla – čia daugelsyk išmatuota mūsų kantrybė. Mokykla – čia teiktas neįkainuojamas žinių ir tobulėjimo turtas. Mokykla – čia patikėta savo verte ir gebėjimais. Mokykla – čia pamažu užaugta ir sužinota, jog dvasios troškimai turi sparnus ir visos svajonės turi galią išsipildyti. Birželio 5 dieną dar kartą įsitikinome, kad kiekvienas iš mūsų skleidžia gyvenime savo šviesą – ryškią ar blankią, tačiau ypatingą. Dainos, žodžiai, sveikinimai, linkėjimai – visa tai dar ilgai išliks mūsų atminty. Šis pavasaris mums, dešimtos klasės mokiniams, jau paskutinis Dotnuvos pagrindinėje mokykloje, tačiau kiekvieni užbaigti mokslo metai – tai tarsi perskaityta knyga, kurioje gausu puslapių, nuspalvintų pastangomis, juoku, emocijomis.

Nuoširdžiai dėkojame auklėtojai Lilijai Lauciuvienei už kantrybę, tėveliams už rūpestį, mokytojams už pagalbą, direktoriui už geranoriškumą.

10 klasės mokiniai