2017-10-25 Penktokų krikštynos
2017-10-26
2017-10-25 Penktokų krikštynos

Kiekvienais metais mokykloje vyksta tradicinės šventės. Viena jų - peržengusių tam tikrą pakopą mokinių krikštynos  Jų labai laukia ir krikštytojai ir krikštijamieji. Spalio 25 dieną 5 klasės mokiniai sulaukė savo krikštynų. Krikštynų organizatoriai – 6 klasės mokiniai ir auklėtoja.

Šeštokai visą savaitę kūrė scenarijų, darė priemones, kad renginys būtų kuo įdomesnis, linksmesnis, prasmiškesnis.

Penktokų laukė kūrybiškumo, draugiškumo, vikrumo patikros užduotys. Jie turėjo įveikti septynias pakopas.

Pagaliau, po ilgų išbandymų, penktokai tapo pilnateisiais vyresniųjų klasių mokiniais. Kad ir kaip buvo smagu, tačiau atėjo metas finalinei Krikštynų daliai – priesaikai. Galime pasakyti, kad visi penktokai iškilmingai tarė priesaikos žodžius ir tapo pilnaverčiais vyresniųjų klasių mokiniais. Po to buvo išdalinti pažymėjimai, kurie patvirtino, kad penktokai yra pakrikštyti į vyresniuosius mokinius.

6 klasės auklėtoja LilijaLauciuvienė