2017-11-16 Tolerancijos diena
2017-11-17
2017-11-16 Tolerancijos diena

Mokiniai išanalizavo žodžio „Tolerancija“ reikšmę, aptarė XX a. istorijos įvykius, susijusius su netolerancija kitai tautai, religijai, prisiminė pagarbos vertus tolerancijos poelgius, pristatė mokyklos bendruomenei kūrybinius darbus.

Istorijos ir dailės mokytojos vedė atviras integruotas pamokas 5–10 klasių mokiniams apie toleranciją mene ir istorijoje. Per pamokas mokiniai karpė, lankstė ir dekoravo rankytes, diskutavo apie mūsų mokyklos bendruomenės tolerancijos pavyzdžius. Darbeliai alsavo darbštumu, išradingumu ir ateities galimybėmis.

Priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis gamino rankytes gamtos tema, dalyvavo akcijoje „Draugystės juosta“. Juostą audė, susikabindami rankomis į vieną darnią, draugišką ir gyvą grandinėlę, kuri vingiavo per mokyklos du aukštus, skleisdama tolerancijos pulsą ir svarbą mokykloje, kad pakantumas ir pagarba žmogui yra mūsų pačęių rankose.

Socialinė pedagogė Marija Misienė