2017-11-20 Atvira integruota lietuvių k.-matematikos pamoka
2017-11-21
2017-11-20 Atvira integruota lietuvių k.-matematikos pamoka

Spalio 20 dieną mūsų mokyklos dešimtos klasės mokiniams vyko atvira integruota lietuvių kalbos ir matematikos pamoka „Aitvaras mitologijoje ir matematikoje". Mokiniai prisiminė informaciją apie aitvarą taikydami minčių lietų, išklausė filmuotą įrašą („Mitologijos detektyvai": pokalbis su mitologu Dainiumi Razausku apie aitvarus) apie mitologinę būtybę, teisingai užpildė lentelėje esančias tris grafas: išvaizdą, bruožus, funkcijas ir veiklą. Naudodamiesi spręstų uždavinių pavyzdžiais, taikydami žinias apie statųjį trikampį, išsprendė du matematinius uždavinius, iš pateiktų detalių pagamino aitvarą. Pamokos pabaigoje mokiniai pakartojo ir susistemino žinias, kiekvienas įsivertino savo veiklą.

Taigi mokinius ugdome ir tada, kai jie mažiausiai šito tikisi. O tada atsiranda daugiau galimybių pasiekti norimą rezultatą.

Lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja Indrė Giedraitienė