2017-12-20 Išvyka į Panevėžio teatrą
2017-12-27
2017-12-20 Išvyka į Panevėžio teatrą

Gruodžio 20 dieną 1–4 klasių mokiniai lydimi mokytojų Jolantos Steponavičienės, Gražinos Vasiliauskienės, Rolanos Petronienės ir Neringos Kapočienės vyko į Panevėžio teatrą „Menas", kuriame žiūrėjo Kalėdinį spektaklį „Vaikelis ir sniego avelės". Spektaklis buvo labai įdomus ir nuotaikingas. Mokiniai ne tik žiūrėjo spektaklį, bet ir susitiko su Kalėdų Seneliu, kuris kiekvienam paspaudė ranką ir įteikė saldžią dovanėlę.

Vėliau vaikai su mokytojomis ėjo pasigrožėti Panevėžio miesto žaliaskare. Apžiūrėję Panevėžio lėlių teatro „Betliejų", „Pasakų" bei „Kalėdų senelio rezidencijos" namelius, su gera nuotaika ir puikiais įspūdžiais patraukėme namo. Vaikai džiaugėsi, dalijosi įspūdžiais, pajuto šventinę nuotaiką.

Ketvirtos klasės mokytoja Neringa Kapočienė