2018-03-02 Kaziuko mugė
2018-03-03
2018-03-02 Kaziuko mugė

Kovo 2 dieną nuo pat ryto mokykloje šurmuliavo pradinių klasių mokinių ir mišrios priešmokyklinės grupės vaikų Kaziuko mugė. Klegesys, skambanti linksma muzika pakvietė mokyklos bendruomenės narius į šventę.

Susirinkę vyresnieji mokiniai, mokytojai, kiti mokyklos darbuotojai neslėpė geros nuotaikos, grožėjosi sukurtais dirbiniais, pirko, derėjosi. Mokinių darbeliai džiugino mugės lankytojų akis. Smaližiai galėjo įsigyti skanėstų: keksiukų, vaflių, želė, pyragų ir kitų kepinių. Populiarumo sulaukė atsidariusi kavinė. Čia buvo galima ne tik kavos atsigerti, bet ir pradinių klasių mokytojų paruoštais skanėstais pasivaišinti. Pasibaigus prekybai, mokiniai kartu su mokytojomis patraukė į klases. Jose vaikai skaičiavo „pelną“ už parduotas prekes, džiaugėsi įsigytais rankdarbiais ir gardumynais.

Niekas iš mugės neišėjo tuščiomis rankomis, lankytojai išsinešė gerą nuotaiką ir pažadą, kad kitais metais Kaziuko mugė vėl įvyks.

Pradinių klasių mokytoja Neringa Kapočienė