2018-03-27 Savaitė be patyčių
2018-03-28
2018-03-27 Savaitė be patyčių

Kai pavasarį atbunda gamta, ilgėja dienos, saulės spinduliai vis labiau sušildo žemę,  Lietuvos mokyklos ir vėl dalyvauja “Veiksmo savaitėje be patyčių“, kuri šiais metais buvo vykdoma  kovo 19-23 dienomis.

Kėdainių r. Dotnuvos  pagrindinės mokyklos bendruomenė, t. y. mokytojai ir mokiniai, kūrybinėse dirbtuvėlėse kūrė prevencinius simbolius prieš patyčias, kurie atsispindėjo kelio ženkluose. Per klasės valandėles mokiniai vedė pokalbius apie patyčias internete, stebėjo filmus ir analizavo „Vaikų linijos“ teikiamą pagalbą.

Antradienį kovo 20 dieną buvo atvykę svečiai (Aušra Mickevičienė ir Aušra Pupkutė) iš Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato. Jos supažindino mokinius su Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodeksu (jo numatomomis piniginėmis nuobaudomis, taisyklėmis, reikalavimais). Policijos pareigūnės pasakojo, apie žalingų įpročių ir patyčių prevenciją, demonstravo filmukus, mokinius paskatino dovanėlėmis už teisingai atsakytus klausimus tema „Būk matomas kelyje“ ir kt.

„Veiksmo savaitė be patyčių kiekvienais metais suvienija bendruomenes į didelę, darnią ir gražią šeimą.

Socialinė pedagogė  Marija Misienė