2018-05-18 išvyka į Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centrą Akademijoje
2018-05-22
2018-05-18 išvyka į Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centrą Akademijoje

Gegužės 18 dieną (penktadienį) šeštos ir aštuntos klasės mokiniai vyko į Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centrą Akademijoje. Mus pasitiko A. Šlepetienė, dirbanti laboratorijose, kur tiriami augalai, žemė, trąšos, vanduo, matuojamas įvairiausių dalelių dydis, nustatomas dirvožemio rūgštingumas. Mokinius nustebino tai, kad laboratorijose dirba tik moterys, galbūt todėl, kad tokiam darbui reikalingas kruopštumas.

Mokiniai lankėsi ir laukuose, susipažino su įvairiausiomis piktžolių rūšimis, G. Kačienė aprodė ir paaiškino, kaip vyksta laukų paruošimas, kodėl reikia eksperimentuoti ir bandyti ieškoti naujų būdų ir kelių.

Taigi mokiniai išvydo šiuolaikiškas laboratorijas, pamatė, kaip vyksta moksliniai darbai, susipažino su chemiko, biologo specialybėmis.

Mokytojos: I. Giedraitienė ir L. Lauciuvienė