2018-05-21 Ekskursija į Akademijos sporto klubą „Ulonai“
2018-05-22
2018-05-21 Ekskursija į Akademijos sporto klubą „Ulonai“

Gegužės 21 dieną šeštos ir aštuntos klasės mokiniai vyko į Akademijos sporto klubą „Ulonai“. Mokiniai įdėmiai klausėsi skirtingų istorijų apie žirgus, sužinojo, kad žirgyne yra apie 20 žirgų, kuriuos reikia kiekvieną dieną išvesti į maniežą ir dresiruoti tam, kad puikiai pasirodytų varžybose. Mokiniai turėjo galimybę pamaitinti žirgus iš savo rankų, kai kurie net pasiryžo ir pajodinėti. Taip pat išvydome ir širmą žirgą, ir žemaituką, mokiniai sužinojo, kad kiekvienas žirgas turi savo charakterį, kaip ir žmonės. Kiekvieno žirgelio ausytės išduoda tai, ką jis jaučia. Žirgai gyvena iki 25 metų, o sportuoja iki 18 metų. Varžybų rezultatai dažniausiai priklauso nuo žirgo ir jojiko abipusio vienas kito supratimo. Taigi šie gyvūnai yra nepaprastai protingi, sportiški ir gražūs.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Indrė Giedraitienė