2018-05-31 4 klasės mokinių paskutinis skambutis
2018-06-04
2018-05-31 4 klasės mokinių paskutinis skambutis

Gegužės 31 dieną įvyko 4 klasės mokinių paskutinio skambučio šventė. Šventę vedė trečios klasės mokiniai ir mokytoja.  Ketvirtokus nuotaikingai su eilėraščiais ir dainelėmis, bei saldžiomis dovanomis sveikino pirmos ir antros klasės mokiniai, trečios klasės mokiniai surengė ketvirtokams egzaminą, ar jie tikrai verti eiti į penktą klasę.

Mokyklos direktorius Rimantas Urbonavičius pasveikino mokinius su paskutinio skambučio švente, bei įteikė pradinio ugdymo išsilavinimo pažymėjimus. Taip pat įteikė ketvirtokams garbės raštus.

Sveikinimo žodį tarė ketvirtos klasės mokytoja Neringa Kapočienė, kuri palinkėjo viso ko geriausio ir padovanojo mokiniams po knygą .

Labai gražius sveikinimo žodžius savo vaikams ir mokytojai tarė ketvirtokų tėveliai.

Ketvirtokai perdavė testamentą, raktą trečiokams ir palinkėjo  būti tikrais pradinės mokyklos šeimininkais.

3 klasės mokytoja Rolana Petronienė