2018-06-01 Stovykla „Šaltinėlis“
2018-06-10
2018-06-01 Stovykla „Šaltinėlis“

Mokiniai noriai dalyvavo stovykloje. Kiekvieną rytą buvo daroma  sportinė ir žaisminga mankšta, po mankštos būdavo gardūs pusryčiai, kurie suteikdavo  energijos ir jėgų planuojamai veiklai. Visą savaitę vaikai buvo užimti įdomia veikla.

Dalyvavome pilietinėje iniciatyvoje „Raktai iš paliktų namų...“, kuri skirta buvo   Gedulo ir vilties dienai atminti. Vaikai su mokytojomis gamino „Raktus“, kalbėjome apie mūsų mokyklos pavaduotoją, kuri yra išgyvenusi skaudžią tremtinio dalią.

Kiekviena diena mus mokė pagarbos, saugumo įgūdžių ir atvėrė duris vis naujam pažinimui.

Būdami lauke vaikai džiaugsmingai dalyvavo linksmose estafetėse, gražiausiais piešiniais išpuošė mokyklos asfaltą, aplankė senąjį Dotnuvos dvarą, esantį Akademijos parke. Gėrėjosi greta esančiu tvenkiniu, jo augalija ir gyvūnija, parke esančiais paminklais. Vaikai  minė mįsles apie gamtą ir atsakymus turėjo atrasti gamtoje. Grožėjosi laukiniais augalais, įsiamžino rugių lauke. Grįžę į mokyklą patirtus dienos įspūdžius perteikė piešiniais.

Stovyklos uždarymo proga, kūrėme laužą, žarijose kepėme bulves, čirškinom dešreles, dainavome dainas apie Lietuvą, įteikėme vaikams padėkos raštus ir dėkojome visai mokyklos bendruomenei už bendradarbiavimą ir puikias stovyklos sąlygas. Atsisveikindami garsiai tarėme: „Iki pasimatymo kitais metais“.

Mokinių ir mokytojų bendra kūrybinė veikla leido patirti tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo džiaugsmą.

Socialinė pedagogė Marija Misienė,