2012-10-24 Išvyka į Audinių fermą
2012-11-08
2012-10-24 Išvyka į Audinių fermą

Aštuntoji klasė šiuos mokslo metus paskyrė susipažinimui su profesijomis. Klasės mokiniai nutarė apsilankyti savo tėvelių darbovietėse. Pirmiausia apsilankėme Deivido Urbučio mamos darbovietėje Audinių fermoje. Fermos vedėja Rūta Lukoševičiūtė (buvusi mūsų mokyklos mokinė) papasakojo apie audinių priežiūrą, maitinimą, rūšis, kailiukų vertingumą, kas gali dirbti, kokie darbai atliekami.

Pati Rūta fermoje pradėjo dirbti fermoje darbininke. Darbas labai patiko. Trūko žinių, todėl mergina įstojo į Veterinarijos akademiją ir ją baigė. Dabar ji dirba vedėja. Rūta puikus pavyzdys, kaip galima įsitvirtinti gyvenime, bet kuriame darbe padaryti karjerą.

Kartu su aštuntokais į ekskursiją vyko ir septintokai. Kai kuriems mokiniams taip patiko ferma, kad jie galvoja ten padirbėti ateinačią vasarą.

Renginio organizatorė Nina Kučinskienė,

Foto Genovaitė Vyšniauskienė